WRAPSTOCK.COM

Univerzálne designy dostupné 24/7. Sťahujte, tlačte a lepte ešte ten istý deň!

Wrapstock.com je súčasťou skupiny WrapStyle. Na základe všetkých skúseností získaných pôsobením WrapStyle vo viac ako 25 krajinách po celom svete, sme vytvorili online e-shop Wrapstock.com. Naše dizajny sedia na akýkoľvek typ automobilu – univerzálnosť zaručuje hladký proces lepenia. Vyberte si dizajn, ktorý sa vám páči, stiahnite ho, vytlačte a polepte automobil ešte dnes. Tlač nechajte na nás alebo si ho zariaďte podľa vlastných preferencií. Nepodarilo sa vám nájsť ten správny dizajn? Prezrite si web Wrapstock.com a nájdite ten, ktorý sa najlepšie hodí k vášmu vozidlu.

DOSTUPNOSŤ
24/7

200+ HOTOVÝCH
DIZAJNOV

ZMENA
FARBY

SEDÍ
KAŽDÉMU AUTU

3D
NÁHĽAD

OTVORENÉ DÁTA
NA VYŽIADANIE

DOSTUPNOSŤ
24/7

200+ HOTOVÝCH
DIZAJNOV

ZMENA
FARBY

SEDÍ
KAŽDÉMU AUTU

3D
NÁHĽAD

OTVORENÉ DÁTA
NA VYŽIADANIE

WRAPSTOCK

UNIVERZÁLNE DIZAJNY NA STIAHNUTIE 24/7

Nemáte dizajnéra ani čas ho hľadať? Naše univerzálne dizajny sú pre vás jednoduchým riešením. Vyberte si z nášho online katalógu nabitého úžasnými dizajnami. Nenechajte sa pomýliť – dizajny je možné inštalovať na každé vozidlo, pretože sú univerzálne. Vyberte si, stiahnite tlačové dáta a môžete začať s lepením ešte dnes! Nemáte dizajnéra? Žiadny problém.

DIZAJN NA MIERU

ZÍSKAJTE VLASTNÝ DIZAJN

Chcete niečo úplne jedinečné? Naši dizajnéri vám navrhnú jedinečný dizajn na mieru, vďaka ktorému bude vaše auto stredobodom pozornosti. Povedzte nám, čo hľadáte a zvyšok nechajte na nás. Každý takýto projekt je pre nás výzvou! Milujeme tvoriť originály.

KONFIGURÁTOR

BOL STVORENÝ, ABY VÁM ZJEDNODUŠIL ŽIVOT

3D Changer konfigurátor je aktuálne najmodernejším nástrojom, ktorý vám pomôže zobraziť všetky Wrapstock dizajny na viac ako 100 automobiloch. Získajte vysoko kvalitné 3D vizualizácie pre svojich klientov priamo u vás na pobočke a to ihneď. Zmeňte dizajn a farbu podľa svojich predstáv, ako v hre. Zabavte sa!

ZMENA FARBY

Páčia sa vám naše návrhy, ale nesedí vám farba? Máte radšej červenú alebo žltú? Žiadny problém, presvedčte sa sami.

NÁHĽAD DIZAJNU NA VAŠOM AUTE

Bojujete so svojou predstavivosťou? Skontrolujte, ako by dizajn zobrazený na BMW vyzeral napríklad na vašom Audi alebo akomkoľvek inom aute.

AKO TO FUNGUJE

Snažíme sa robiť všetko čo najjednoduchšie. Základné informácie nájdete v našom úvodnom videu. Zaujíma vás, ako polepiť auto našimi dizajnami? Chcete sa dozvedieť viac podrobností ohľadom všetkých rozmerov a technických špecifikácií?

MICHAELA brazdil
project manager

info@wrapstock.com
+420 774 059 164

SLUŽBY

Ponúkame prémiové služby v oblasti polepov automobilov, komerčných inštalácií, tónovania okien, protislnečných fólií, polepov lodí a jácht, fólií na ochranu laku a keramickej ochrany interiéru a exteriéru vozidla.

SPOJTE SA S NAMI