TÓNOVANIE OKIEN

ROBÍME AUTÁ COOL

Okenné a protislnečné fólie XERO blokujú takmer 100% UV lúčov, znižujú oslnenie, chránia vás i interiér vášho vozidla a dodávajú vášmu autu štýl. Okenné fólie XERO sú vyvinuté tak, aby poskytovali dokonalú ochranu proti slnku a UV žiareniu. Ponúkame celý rad produktov od tradičných farebných fólií až po pokročilé uhlíkové fólie navrhnuté tak, aby blokovali vysoké percento infračervených lúčov. Od našich fólií môžete vždy očakávať výnimočnú kvalitu, neuveriteľnú trvanlivosť a jednoduchú aplikáciu. Chráňte seba a interiér svojho vozidla pred poškodením od slnka, vďaka automobilovým fóliám XERO.

ZATMAVENÉ SKLÁ DODAJÚ VÁŠMU AUTU ELEGANCIU

Zhromaždili sme skúsenosti s tónovaním autoskiel z viac ako tisícok inštalácií. Naučili sme sa, že pre dosiahnutie najlepších výsledkov je najdôležitejšia dobrá komunikácia s klientmi. Naše skúsenosti nám pomohli vybrať pre vás najlepší materiál z celosvetového trhu protislnečných autofólií.

WrapStyle tónuje okná v špičkovej kvalite, samozrejme bez demontáže skla a z jedného kusu fólie. Po dôkladnej konzultácii s klientom so vzorkovníkom, vždy vyberieme model a odtieň fólie. Používame len kvalitné atestované fólie. Atestačné štítky a certifikáty sú samozrejmosťou.

PREČO TÓNOVANÉ OKNÁ?

 • Zdokonaľujú vzhľad vášho automobilu
 • Dodávajú pocit súkromia a zvyšujú bezpečie cestujúcich v prípade nehody
 • Zadržujú až 98% UV žiarenia a chránia tak cestujúcich – najmä deti, ale aj zvieratá
 • Predlžujú životnosť a dobrý vzhľad interiéru vozidla
 • Výrazne redukujú letné prehrievanie interiéru vozidla
 • Znižujú riziko vykradnutia vozidla
 • Poskytujú súkromie
 • Zvyšujú pohodlie a koncentráciu vodiča
 • Sú dlhodobo farebne stabilné
 • Znižujú odlesky slnka, čím minimalizujú únavu očí
 • Fólie sú vyrobené osvedčenými technológiami v USA, za použitia materiálov najvyššej kvality s doživotnou zárukou.

XERO NANO – ÚČINNÁ REDUKCIA TEPLA

XERO-NANO Carbon ponúka dokonalé riešenie pre odvádzanie tepla, blokuje viac ako 99% UV lúčov a viac ako 80% infračerveného tepla. Chráni vás, vašich spolucestujúcich a predlžuje životnosť interiéru vášho vozidla.

XERO NANO neobsahuje žiadne kovové prvky a je založená na princípe jasného optického polyesteru. Pri používaní elektronických zariadení nemusíte mať starosti – nijako neruší ich funkciu.

XERO ULTIMATE - KOMFORT. BEZPEČNOSŤ. DIZAJN.

XERO-ULTIMATE fólia nielen že vyzerá skvele na vašom aute, ale tiež chráni interiér pred škodlivými UV lúčmi, ktoré ho môžu poškodiť. Ako všetky XERO fólie má aj táto doživotnú záruku a je ideálnym riešením, aj čo sa týka pomeru cena / výkon. Vo WrapStyle je najpoužívanejšou fóliou. Viac informácií o všetkých typoch fólií nájdete nižšie (na vyžiadanie).

XERO poskytuje ako inštalačnému stredisku, tak aj spotrebiteľovi voľbu, ktorá vydrží vďaka svojej kvalite po celý život. S našou fóliou Ultimate získavate oveľa viac, než za čo platíte. Pre viac informácií navštívte web Xerofilms.com

SLUŽBY

Ponúkame prémiové služby v oblasti polepov automobilov, komerčných inštalácií, tónovania okien, protislnečných fólií, polepov lodí a jácht, fólií na ochranu laku a keramickej ochrany interiéru a exteriéru vozidla.

SPOJTE SA S NAMI