SLUŽBY

Neexistuje žiadna práca, ktorú by sme nezvládli

Podnikáme už mnoho rokov a realizovali sme vyše 1000 áut. Máme skúsenosti s mnohými rôznymi typmi projektov. Neexistuje žiadna práca, ktorú by sme nezvládli. Máme skúsenosti, vďaka ktorým vám poskytneme tú najvyššiu kvalitu a profesionalitu v odbore. Ponúkame prémiové služby v oblasti polepov automobilov, komerčných inštalácií, tónovanie okien, protislnečných fólií, lepenie lodí a jácht, fólií na ochranu laku a keramické ochrany interiéru a exteriéru vozidla.

POLEPY ÁUT

Moderný spôsob, ktorý vám umožní rýchlo zmeniť farbu vozidla a vďaka ktorému zároveň ochránite pôvodný lak. Ide o ideálne riešenie pre toho, kto túži po originálnom vzhľade vozidla. Polep auta je oveľa viac než len alternatíva k prelakovanie. Je to ideálne riešenie pre jednotlivcov hľadajúcich štýlový dizajn.

GRAFICKÝ DIZAJN

Máte jasnú predstavu o dizajne svojho vozidla? Alebo si naopak automobil nedokážete s polepom predstaviť? Navrhneme jedinečný a kreatívny dizajn presne pre vaše auto. Náš profesionálny grafický tím vám pomôže uviesť vaše predstavy v realitu.

OCHRANA FARBY

Vysoko číra polyuretánová fólia poskytuje laku a karosériu, rovnako ako ostatným exponovaným častiam karosérie, maximálnu ochranu. Vďaka pružnosti, vodoodpudivým schopnostiam a samoopravným vlastnostiam fólie zaisťuje dokonalú ochranu pre váš automobil na dlhé roky.

TÓNOVANIE AUTOSKIEL

Na základe bohatých skúseností sme pre vás vybrali z celosvetového trhu len to najlepšie. Tónovanie autoskiel vykonávame na počkanie, a to aj vo vašej garáži. Samozrejme bez demontáže skiel, z jedného kusu fólie a do 90 minút.

WRAPSTOCK.COM

WRAPSTOCK.COM je online databáza plná kreatívnych dizajnov, ktoré sú k dispozícii na stiahnutie 24/7. Naše designy sa hodí na akýkoľvek model automobilu. Dizajn z tejto databázy vám spracujeme pre váš automobil alebo ho môžeme akokoľvek modifikovať. Je to tak jednoduché! Vyberte si svoj dizajn a nechajte nalepiť na svoje auto ešte dnes.

3D CHANGER

3D Changer je konfigurátor pre výber dizajnu a farby pre vaše vozidlo. Hrajte sa a užite si proces zmeny dizajnu a farieb v našom konfigurátore. Vyberte si svoj dizajn, pozrite si ho na akomkoľvek type automobilu, upravte kolesá, skontrolujte vzhľad vozidla v rôznych scénach a uložte si výsledok napríklad do telefónu. Dizajn nikdy nebol dostupnejší, rozhodovanie nikdy nebolo jednoduchšie a rýchlejšie.

SPOJTE SA S NAMI