GRAFICKÝ DIZAJN

Buď originálny. Predstavivosť nemá žiadne hranice!

Máte jasnú predstavu? Či si naopak nedokážete predstaviť, aký dizajn by vaše auto malo mať? Neváhajte nás kontaktovať. Navrhneme Vám svieži a kreatívny dizajn v štýle tuning, racing, rally, street či akýkoľvek iný štýl, podľa vašich predstáv. V tomto ohľade sú možnosti neobmedzené, pretože na fólie je možné vytlačiť čokoľvek, čo vám napadne.

ZMENA FARBY JE DOBRÁ, ALE DIZAJN JE LEPŠÍ

Chcete niečo celkom jedinečné? Naši dizajnéri vám pomôžu navrhnúť jedinečný polep, vďaka ktorému bude vaše auto zaručene stredom pozornosti. Každý podobný projekt je pre nás výzvou. Vznikli sme, aby sme tvorili originály.

Poďme na to! Povedzte nám, čo hľadáte a požadujete, no a zvyšok už nechajte na nás. Každý projekt, ako aj ten váš, nás núti ďalej posúvať hranice dizajnu a našich možností. Byť originálny je to, o čo nám ide.

DIZAJNY PRIPRAVENÉ K REALIZÁCII 24/7

Ak nemáte čas a nový dizajn potrebujete ešte dnes, máme pre vás jednoduché riešenie. Vyberte si z nášho katalógu nabitého úžasnými dizajnami a nemajte obavy – dajú sa upraviť pre každé vozidlo. Wrapstock.com je online databáza s univerzálnymi vzormi, ktorá je k dispozícii na stiahnutie  24/7. Naše dizajny sú vhodné na každý automobil. Dizajn z našej databázy vám vypracujeme pre vaše auto alebo ho môžeme akokoľvek modifikovať.

Ďaľšie informácie nájdete na webe Wrapstock.com.

ČO ROBÍME

Ešte zďaleka nekončíme! Vďaka nášmu know-how nás môžete rovnako kontaktovať ohľadom otázok vizuálnej identity, dizajnu svojho firemného loga či vývoja inšpiratívneho názvu svojej spoločnosti.

V podstate sme schopní navrhnúť čokoľvek a nakoniec to aj nalepiť. Od komerčného polepu, cez dizajnové logo až po detaily, ako je notebook, ktorý má napríklad rovnaký dizajn ako váš motocykel. Robíme to, čo sa vám páči, robíme to radi a vaše požiadavky nie sú pre nás úlohou ale výzvou. Neváhajte nás s čímkoľvek kontaktovať. Sme schopní spracovať návrhy na vyžiadanie v 3D a prezentovať váš návrh prostredníctvom virtuálnej reality v našom konfigurátori 3dchanger.com

KOMERČNÝ POLEP

Nech už máte akýkoľvek druh vozidla, neexistuje lepší spôsob investovania do reklamy a byť vidieť, ako je polep. Pokiaľ máte už hotové logo, motívy a firemnú identitu, vaše vozidlo ponúka neuveriteľný priestor pre reklamu vašej spoločnosti. WrapStyle je vašim zdrojom nápadov i samotnej realizácie. Od nákladných a užitkových vozidiel, cez veľké automobilové parky až po dodávky patriace do malej firmy. So všetkým vám radi pomôžeme a navrhneme polep, ktorý bude pozitívne propagovať vaše  podnikanie vždy, keď vaše vozidlo vyrazí pre náklad alebo na stretnutie.

A ako bonus, vďaka polepu zachováte lak auta v perfektnom stave, čím ochránite jednu z najdrahších vecí podnikania.

SLUŽBY

Ponúkame prémiové služby v oblasti polepov automobilov, komerčných inštalácií, tónovania okien, protislnečných fólií, polepov lodí a jácht, fólií na ochranu laku a keramickej ochrany interiéru a exteriéru vozidla.

SPOJTE SA S NAMI