POLEPY ÁUT

Dávame autám štýl

Polep áut nie je len alternatívou k lakovaniu. Je ideálnym riešením pre jednotlivcov, ktorí hľadajú originálny dizajn automobilu. Svoje vozidlo môžete upraviť zmenou farby alebo vám na fóliu môžeme vytlačiť akýkoľvek dizajn. Vďaka fólii navyše ušetríte, pretože polep chráni lak a zachová tak hodnotu vášho vozidla.

TVOJE AUTO. TVOJ ŠTÝL.

Dajte nám chvíľku, vysvetlíme vám, ako to funguje. Aj keď polep áut nie je úplnou novinkou, pre širokú verejnosť stále nie je až tak známy. Je očividné, že vinylová fólia môže celkom zmeniť vzhľad a dizajn vášho vozidla, ale rovnako chráni auto a jeho lak pred poveternostnými vplyvmi.

Zmenili ste názor na farbu svojho vozidla? Chcete auto predať? Jednoducho odstráňte fóliu a pôvodný lak je ako nový. A funguje to aj naopak. Pokiaľ ste našli ojazdené vozidlo, ktoré je dokonalé vo všetkých aspektoch okrem farby, jednoducho to napravíme. V prípade, že lak neobsahuje žiadne zásadné nedostatky, farbu vám zmeníme do 2 dní.

WRAPPING VS. LAKOVANIE

Polepy áut môžu byť decentné – môžete zmeniť len niektoré prvky vozidla alebo upozorniť na konkrétny detail auta. Alebo môžu byť tak odvážne, ako si vy sami dovolíte. Dá sa dosiahnúť rôznych povrchových úprav a farieb, ktoré jednoducho lakovaním nie sú možné. Takže sme vybrali farbu a povrchovú úpravu – a čo samotný proces zabalenia vozidla?

Náš tím má rozsiahle medzinárodné skúsenosti s aplikáciou polepov, spolupracujeme s najlepšími výrobcami vinylových fólií na svete ako sú: Avery, 3M, Oracal, KPMF a HEXIS, aby sme zaistili, že vaše vozidlo zostane ohromujúce aj po rokoch. Dobre polepená prémiová fólia vydrží až päť rokov a vyžaduje oveľa menšiu údržbu, ako lak.

DIZAJN NA PRVOM MIESTE

Vďaka našim franšízovým pobočkám po celom svete čerpáme z rozsiahlej galérie dizajnov, doslova tisícok realizovaných projektov, ktoré nás inšpirujú. To považujeme za veľmi dôležité, pretože len tak si môžete byť istí, že bez ohľadu na to, aký typ vozidla máte, my máme príslušné skúsenosti a znalosti k tomu ho premeniť podľa vašich predstáv.

Polep auta na zákazku predstavuje spôsob, ako sa vyjadriť a ako  nechať vyniknúť svoje vozidlo či dať mu nový život, alebo ho len chrániť a zachovať ho čo najdlhšie ako nové. Ak sa chcete dozvedieť viac o samotnom polepe alebo by ste chceli vytvoriť nezáväznú cenovú ponuku pre váš nový dizajn automobilu, neváhajte nás kontaktovat!

NIE JE TO LEN O AUTÁCH

Polepenie motocyklu je, aj keď sa to nezdá, vždy výzva. Je to niečo, čo by ste mali nechať len na profesionálny tím. Pri pozornom pohľade na motocykel uvidíte krívky, ktorých ste si možno nevšimli. Potom si uvedomíte, koľko rôznych  zakrivení motocykel má a aký obmedzený prístup pre lepenie jednotlivých dielov poskytuje.

U nás vo Wrapstyle sme ich už ale polepili mnoho a to nielen dizajnovými polepmi. Vieme dosiahnuť úplnú zmenu farby alebo replikovať váš obľúbený závodný superbike. Stačí len chcieť a budete zaručene vyčnievať z davu.

SLUŽBY

Ponúkame prémiové služby v oblasti polepov automobilov, komerčných inštalácií, tónovania okien, protislnečných fólií, polepov lodí a jácht, fólií na ochranu laku a keramickej ochrany interiéru a exteriéru vozidla.

SPOJTE SA S NAMI