OTVORTE SI SVOJ WRAPSTYLE

FRANŠÍZA WRAPSTYLE

Franšíza WrapStyle je založená na osvedčenom úspechu existujúceho systému so sídlom v Českej republike, s viac ako 25 prosperujúcimi partnermi po celom svete, špecializujúcimi sa na polepy automobilov, ochranu laku, styling automobilov, tónovanie okien a dizajnovú digitálnu tlač. Veľkou výhodou franšízy je, že rizikovosť je na rozdiel od iných typov podnikania veľmi nízka. Vďaka renomé, ktoré WrapStyle v priebehu viac ako 10 rokov získal a na základe integrity, spoľahlivosti, odbornosti, vášne a citu pre detail, je vstup na trh s nami rýchlejší, plynulejší a s veľmi nízkym rizikom.

Výhody spolupráce |

Povesť značky
Prepracovaný systém
Komunita WrapStyle
Komplexné školenie
Skúsenosti
Tímová podpora
Know-how a odborné znalosti
Vysoký štandard kvality
Technologický pokrok
Profesionálny a inovatívny prístup
Medzinárodný dosah
Uživateľsky prívetivý lokalizovaný web
Zdieľanie skúseností s franšízou WS
Marketingové materiály
Diverzifikácia portfólia
Rastúci príjem

PREČO WRAPSTYLE?

WrapStyle sa stal dôveryhodným vďaka skvelej reputácii postavenej na vysoko kvalitných službách, podpore, odhodlaniu a prepracovanému systému aplikovanom v celej komunite WrapStyle. Komplexné školenie sa zameriava na všetky aspekty, s ktorými sa v našom odvetví denne stretávame. Naši franšízanti sa môžu spoľahnúť na naše know-how, odborné znalosti, komplexnú a tvrdú prácu odrážajúcu sa v podpore, ktorá je kľúčová pri budovaní vášho mena na trhu. Prítomnosť na piatich kontinentoch navyše buduje dôveryhodnosť u zákazníkov, ktorú žiadny iný franšízový systém v oblasti polepu áut neponúka. Okrem toho, sú skúsenosti zdieľané so všetkými existujúcimi pobočkami neoceniteľné, pretože vďaka nim neexistuje žiadna výzva, ktorú by sme spoločným úsilím neprekonali. S profesionálnym a inovatívnym prístupom k nášmu remeslu a s využitím najnovších technológií, ponúka WrapStyle jedinečnú príležitosť diverzifikovať vaše portfólio. Pripojte sa k WrapStyle a začnite si vytvárať vlastnú históriu.

SLUŽBY WRAPSTYLE

WrapStyle ponúka polepy automobilov, ktoré sa stali jadrom celého radu ponúkaných služieb. Prvé pokusy sme vykonali v roku 2006 a odvtedy každým rokom zvyšujeme počet polepených áut. Spolu s polepami sa stalo revolučným produktom v oblasti stylingu automobilov tiež tónovanie okien. Autofólie Xero sú špičkovým produktom inštalovaným výhradne na pobočkách WrapStyle po celom svete. Často žiadanou a obľúbenou službou je aj ochrana laku. Naši partneri používajú exkluzívny produktový rad s názvom OpticShield.

 

Našou vlajkovou službou je grafický dizajn a digitálna tlač, ktoré si v priebehu rokov získali celosvetovú reputáciu. So stovkami návrhov a presnosťou, s akou sa dizajn vytvára, sme vytvorili nový smer v oblasti automobilového dizajnu.

    Globálne údaje |

25+

pobočiek po celom svete

150+

zamestnancov na celom svete

6x

regionálny víťaz súťaže Wrap Like A King

4x

kontinentálny víťaz súťaže Wrap Like A King

350+

návrhov pre našich partnerov ročne

230.000+

sledujúcich na Instagrame

400.000+

sledujúcich na sociálnych sieťach

8000+

spokojných zákazníkov ročne

240.000+

jedinečných návštevníkov webov každý rok

80.000+

vybavených zakázok každý rok

WRAPSTYLE V ČÍSLACH

WrapStyle je s viac ako 25 predajňami svetovým lídrom v oblasti franšízy v odbore. Sme hrdí na to, že zamestnávame vysoko kvalifikovaných odborníkov, ktorí sa starajú o spokojnosť zákazníkov. Vysoká kvalita a dôveryhodnosť služieb má za následok postupné rozširovanie značky. Popularita do značnej miery rastie s úspechmi, ako je niekoľko regionálnych a kontinentálnych víťazstiev v prestížnej súťaži WLAK od Avery Dennison. Naši zákazníci môžu každý rok vidieť stovky návrhov a projektov. V dôsledku toho WrapStyle celosvetovo sleduje na sociálnych sieťach viac ako 400K automobilových nadšencov. Po prvých 2 rokoch prevádzky rastú naši partneri v priemere medziročne až o 15-20%. Tento nárast predstavuje schopnosť úspešne konkurovať na rôznych trhoch. Presvedčte sa sami a otvorte WrapStyle vo svojom meste!

NAŠE FRANŠÍZY

DELIA GILMOUR

Brand and Partnerships Manager

delia@wrapstyle.com / +420 608 800 360

ŠTÁTY HISTÓRIA WEB
AUSTRALIA 7 rokov wrapstylesydney.com.au
AUSTRIA 7 rokov wrapstyle.at
BAHRAIN < 1 rok wrapstyle.com
CANADA < 1 rok wrapstylecanada.ca
CZECHIA 10 rokov wrapstyle.cz
DENMARK 7 rokov wrapstyle.nu
EGYPT 5 rokov wrapstyle.com
INDIA 5 rokov wrapstyle.in
KUWAIT 5 rokov wrapstyle.com
MAURITIUS 2 roky wrapstyle.mu
REPUBLIC OF KOREA 5 rokov wrapstyle.com
SAUDI ARABIA 6 rokov wrapstyle.sa
SINGAPORE 8 rokov wrapstyle.com.sg
SLOVAKIA 3 roky wrapstyle.sk
UNITED ARAB EMIRATES 12 rokov wrapstyle.com
VIETNAM 6 rokov wrapstylevietnam.com

ČO ROBÍME

WrapStyle™ je medzinárodná spoločnosť, teraz jedna z najlepších spoločností zaoberajúcich sa polepom a stylingom automobilov na svete, svoju pozíciu si obhajuje už 5 rokov.