OTVORTE SI SVOJ WRAPSTYLE

FRANŠÍZA WRAPSTYLE

Franšíza WrapStyle je založená na osvedčenom úspechu existujúceho systému so sídlom v Českej republike, s viac ako 25 prosperujúcimi partnermi po celom svete, špecializujúcimi sa na polepy automobilov, ochranu laku, styling automobilov, tónovanie okien a dizajnovú digitálnu tlač. Veľkou výhodou franšízy je, že rizikovosť je na rozdiel od iných typov podnikania veľmi nízka. Vďaka renomé, ktoré WrapStyle v priebehu viac ako 10 rokov získal a na základe integrity, spoľahlivosti, odbornosti, vášne a citu pre detail, je vstup na trh s nami rýchlejší, plynulejší a s veľmi nízkym rizikom.

Výhody spolupráce |

Povesť značky
Prepracovaný systém
Komunita WrapStyle
Komplexné školenie
Skúsenosti
Tímová podpora
Know-how a odborné znalosti
Vysoký štandard kvality
Technologický pokrok
Profesionálny a inovatívny prístup
Medzinárodný dosah
Uživateľsky prívetivý lokalizovaný web
Zdieľanie skúseností s franšízou WS
Marketingové materiály
Diverzifikácia portfólia
Rastúci príjem

PREČO WRAPSTYLE?

WrapStyle sa stal dôveryhodným vďaka skvelej reputácii postavenej na vysoko kvalitných službách, podpore, odhodlaniu a prepracovanému systému aplikovanom v celej komunite WrapStyle. Komplexné školenie sa zameriava na všetky aspekty, s ktorými sa v našom odvetví denne stretávame. Naši franšízanti sa môžu spoľahnúť na naše know-how, odborné znalosti, komplexnú a tvrdú prácu odrážajúcu sa v podpore, ktorá je kľúčová pri budovaní vášho mena na trhu. Prítomnosť na piatich kontinentoch navyše buduje dôveryhodnosť u zákazníkov, ktorú žiadny iný franšízový systém v oblasti polepu áut neponúka. Okrem toho, sú skúsenosti zdieľané so všetkými existujúcimi pobočkami neoceniteľné, pretože vďaka nim neexistuje žiadna výzva, ktorú by sme spoločným úsilím neprekonali. S profesionálnym a inovatívnym prístupom k nášmu remeslu a s využitím najnovších technológií, ponúka WrapStyle jedinečnú príležitosť diverzifikovať vaše portfólio. Pripojte sa k WrapStyle a začnite si vytvárať vlastnú históriu.

SLUŽBY WRAPSTYLE

WrapStyle ponúka polepy automobilov, ktoré sa stali jadrom celého radu ponúkaných služieb. Prvé pokusy sme vykonali v roku 2006 a odvtedy každým rokom zvyšujeme počet polepených áut. Spolu s polepami sa stalo revolučným produktom v oblasti stylingu automobilov tiež tónovanie okien. Autofólie Xero sú špičkovým produktom inštalovaným výhradne na pobočkách WrapStyle po celom svete. Často žiadanou a obľúbenou službou je aj ochrana laku. Naši partneri používajú exkluzívny produktový rad s názvom OpticShield.

 

Našou vlajkovou službou je grafický dizajn a digitálna tlač, ktoré si v priebehu rokov získali celosvetovú reputáciu. So stovkami návrhov a presnosťou, s akou sa dizajn vytvára, sme vytvorili nový smer v oblasti automobilového dizajnu.

    Globálne údaje |

25+

pobočiek po celom svete

150+

zamestnancov na celom svete

6x

regionálny víťaz súťaže Wrap Like A King

4x

kontinentálny víťaz súťaže Wrap Like A King

350+

návrhov pre našich partnerov ročne

230.000+

sledujúcich na Instagrame

400.000+

sledujúcich na sociálnych sieťach

8000+

spokojných zákazníkov ročne

240.000+

jedinečných návštevníkov webov každý rok

80.000+

vybavených zakázok každý rok

WRAPSTYLE V ČÍSLACH

WrapStyle je s viac ako 25 predajňami svetovým lídrom v oblasti franšízy v odbore. Sme hrdí na to, že zamestnávame vysoko kvalifikovaných odborníkov, ktorí sa starajú o spokojnosť zákazníkov. Vysoká kvalita a dôveryhodnosť služieb má za následok postupné rozširovanie značky. Popularita do značnej miery rastie s úspechmi, ako je niekoľko regionálnych a kontinentálnych víťazstiev v prestížnej súťaži WLAK od Avery Dennison. Naši zákazníci môžu každý rok vidieť stovky návrhov a projektov. V dôsledku toho WrapStyle celosvetovo sleduje na sociálnych sieťach viac ako 400K automobilových nadšencov. Po prvých 2 rokoch prevádzky rastú naši partneri v priemere medziročne až o 15-20%. Tento nárast predstavuje schopnosť úspešne konkurovať na rôznych trhoch. Presvedčte sa sami a otvorte WrapStyle vo svojom meste!

NAŠE FRANŠÍZY

DELIA GILMOUR

Brand and Partnerships Manager

delia@wrapstyle.com / +420 608 800 360


ŠTÁTYhistÓriAWEBSTRÁNKA
AUSTRÁLIA3 rokywrapstylesydney.com.au
RAKúSKO3 rokywrapstyle.at
ČESKÁ REPUBLIKA6 rokovwrapstyle.cz
DÁNSKO3 rokywrapstyle.nu
BAHRAIN0 rokovwrapstyle.com
EGYPT1 rokwrapstyle.com
INDIa1 rokwrapstyle.in
KUVAJT1 rokwrapstyle.com
KATAR3 rokywrapstyle.com
JuŽNá KóREA1 rokwrapstyle.kr
MAURITIUS1 rokwrapstyle.mu
SAÚDSKÁ ARÁBIA2 rokywrapstyle.sa
SINGAPUR4 rokywrapstyle.com.sg
SLOVENSKO1 rokwrapstyle.sk
ARABSKÉ EMIRÁTY8 rokovwrapstyle.com
VIETNAM2 rokywrapstylevietnam.com

ČO ROBÍME

WrapStyle™ je medzinárodná spoločnosť, teraz jedna z najlepších spoločností zaoberajúcich sa polepom a stylingom automobilov na svete, svoju pozíciu si obhajuje už 5 rokov.