OCHRANA LAKU KAROSÉRIE

Pre tých, ktorí naozaj milujú svoje autá

OpticShield™ je ultra číry polyurethanový film, ktorý poskytuje laku automobilu, rovnako ako ostatným exponovaným častiam karosérie maximálnu ochranu. Vďaka svojej pružnosti, vodoopudivým a samoopravným účinkom, zaisťuje fólia OpticShield™ dokonalú ochranu pre vaše vozidlo. Táto fólia vyniká dlhou životnosťou, maximálnou čírosťou a výnimočnou odolnosťou.

PREČO CHRÁNIŤ LAK?

Pamätáte si na ten pocit, keď bolo auto nové, ten lesk? Bezchybný povrch laku spôsobil, že ste ho umývali a leštili každý týždeň. Potom je tu verejné parkovisko… zvolíte najvzdialenejšie miesto, aby ste sa vyhli vozíkom, bezohľadným vodičom a ich dverám. Znie vám to povedome? Takto to ale nemôžete robiť večne.

Objaví sa poškodenie od kamienkov a každodenné opotrebenie bude mať vliv na lesk a vzhľad vášho vozu. Je to nevyhnutná súčasť, čím viac budete svoje auto využívať, tým viac sa bude opotrebúvať. Každopádne môžete toto poškodenie napraviť, ale aby ste vozidlo udržali ako nové, museli by ste každý mesiac navštevovať detailingové štúdio. Čo ak by existoval spôsob, ako chrániť svoje auto pred zmenou jeho farby, vzhľadu alebo povrchovej úpravy? 

OCHRANNÁ FÓLIA (PPF)

Paint Protection Film (PPF) je extrémne odolná, prakticky neviditeľná polyurethanová fólia, ktorá sa aplikuje na povrch vášho vozu. Chráni tak lak a dodáva mu vyšší lesk ako je ten sériový, pričom má samoopravný efekt, vďaka čomu je fólia odolná proti vzniku škrabancov. Nemusíte sa obávať nenávratných zmien – Paint Protection Film je odstraniteľný z továrneho laku bez akéhokoľvek defektu.

Technológia samoopraviteľnosti zaisťuje schopnosť zacelenia vrchnej vrstvy, v prípade že na povrchu fólie vzniknú škrabance napríklad po umývaní. Vrchná vrstva o hrúbke približne 0,15 mm sa postupom času a pôsobením tepla zo slnka sama zacelí. Tento efekt je možné urýchliť pomocou teplej vody alebo tepla z fénu. Škrabance doslova zmiznú pred očami. 

PREČO OPTICSHIELD?

OpticShield™ fólie vynikajú dlhou životnosťou, vysokým leskom a samoregeneračnými schopnosťami. Vďaka špeciálnej nano vrstve, sú naše fólie vysoko hydrofóbne a voda tak nezostáva na povrchu karosérie. Tieto číre fólie využívajú špeciálne samoregeneračné elastomerné polyméry, ktoré eliminujú škrabance, bez akejkoľvek starostlivosti.

Sú schopné zacelovať vzniknuté škrabance a zároveň sú veľmi odolné proti znečisteniu a starnutím nežltnú. Kúzlo pozostáva v špeciálnom výrobnom postupe s využitím elastomerného polyméru, ktorý nielen že sa stará o elimináciu väčšiny povrchových poškodení, ale je aj tvrdší, pevnejší a odolnejší proti vonkajším vplyvom vrátane chemikálií. Vďaka týmto vlastnostiam patrí OpticShield™ medzi najlepšie ochranné fólie na svete vo svojej triede.

Pre viac informácií navštívte web Optic-shield.com.

NIEJE TO LEN O AUTÁCH

Ochranná fólia sa zvyčajne aplikuje na tie najzraniteľnejšie časti vozidiel ako je kapota, nárazník, zrkadlá, kľučky, atd. Po nalepení je takmer neviditeľná a napriek tomu poskytuje maximálnu ochranu vozu pred každodenným opotrebením. Fólia OpticShield™ je prakticky bezúdržbová, pretože chráni pred nečistotami, vodnými škvrnami a iným znečistením.

OpticShield™ ochráni nielen automobil, ale aj iné vozidlá ako sú lietadlá, člny, motocykle a elektrické zariadenia.

SLUŽBY

Ponúkame prémiové služby v oblasti polepov automobilov, komerčných inštalácií, tónovania okien, protislnečných fólií, polepov lodí a jácht, fólií na ochranu laku a keramickej ochrany interiéru a exteriéru vozidla.

SPOJTE SA S NAMI